Naše filozofie

Každá žena je krásná a pokud ví, jak být plně v souznění s tím, čím jí příroda obdařila, pak se stává skutečnou bohyní.

A je velká škoda, že v současné době mnoho žen zapomnělo na to, co je nejpřirozenější na cestě ženy.

Již několik let studujeme v centru rozvoje Měsíčnice, kde je otázka ženské energie a návrat žen k ní na denním pořádku. A protože je ženská energie také o spolupráci, netrvalo dlouho a vznikl společný projekt Miluj sukni.

Prvním krokem, aby se žena mohla spolehnout na svoji intuici, aby se mohla vrátit sama k sobě, najít své ženství a smysl života, je odložit kalhoty a obléci si sukni, nedílnou součást každé z nás.

Ne na výjimečnou příležitost, ale pro každodenní život. Je důležité, abychom se vrátily zpět do původního nastavení a do moudrosti našich předků a abychom se naučily opět sukně milovat.

Žena se v sukni pohybuje žensky, ladně, přitažlivě pro muže. Tento měkký pohyb jí prospívá na těle i na duchu, protože sukně byla stvořena přesně v souladu s ženským organismem.

Proto nás v sukni nic neškrtí, netlačí, pohybujeme se volně. Pozitivní zdravotní dopady na naše tělo se brzy dostaví. K ženě v ženské energii se muž podvědomě chová jako rytíř a po tom přece všechny toužíme. 

Každé ženě přejeme, aby byla v ženské energii. Cítíme, že je naše poslání, skrze naše sukně být v tomto ženám nápomocny.

Vaše Alice 

A jak pracovat intenzivněji se svou ženskou energií?

Ve spolupráci s Centrem rozvoje Měsíčnice pro vás nyní pilně připravujeme krásné nástroje a možnosti, jak pracovat se svou ženskou energií. Brzy vám vše představíme. 

Příběhy Milujsukní a jejich majitelek

A takhle se můžete cítit i vy... 

Více příběhů zde

Chcete sukni od nás?

Máme z toho velkou radost ...

Poptávkový formulář, ceník a skladovky zde

Jsme na facebooku i instagramu