Příběhy Milujsukní a jejich majitelek

Příběh Aličky: Jak jsem přišla k Milujsukni

Já a  Milujsukně Jmenuji se Alice a můj příběh s Milujsukni se začal odehrávat před pár lety v centru osobního…

Příběh Zuzky: Jak jsem přišla k Milujsukni

Má nová životní cesta započala přibližně před 6 lety, kdy nastal totální restart mého života a já byla…

Příběh Alenky: Jak jsem přišla k Milujsukni

A jak to celé začalo? Víte, ono existuje jedno místo, centrum osobního rozvoje Měsíčnice, kde člověk čerpá…

Teď mám tu chviličku

Sára sedí na židli v kuchyni a klátí nožkama ve vzduchu. Ještě sice nedokázala dosáhnout nohama na zem, vždyť je jí…

Děkujeme našim úžasným zákaznicím, nejen za to, že naše Milujsukně s láskou nosí, ale také za jejich čas a chuť sdílet s ostatními své příběhy a pocity při jejich nošení.

"Sukně od Aličky jsou jako pohlazení. V každé se cítím jako opravdová bohyně. Každá podporuje moje zdravé sebevědomí a poskytuje mi pocit bezpečí. Je to láska na první pohled. Největší radost pro mě byla, když jsem v sukni uviděla svoji mladší dceru Alenku. Zářila. Byla jako kytička, která se vystavuje sluníčku. Tyhle sukně prostě v sobě něco mají, ať už je to radost, láska, elegance. A každá si to svoje něco najdeme."
Bohunka (maminka Alenky 12let)
"První sukni od Aličky jsem dostala o letních prázdninách jako dárek. Byla dlouhá a já si myslela, že mi nebude slušet, jelikož jsem doposud byla zvyklá na kratší šaty. Ani barva mě nijak nepřitahovala. Ale, když jsem si ji vzala na sebe, zjistila jsem, že jsem se mýlila. V sukni jsem se cítila překrásně, barva se mi začala líbit a všichni mě chválili, že mi to sluší."
Alenka 12 let (dcera Bohunky)
"Prvně jsem začala sukně od Aličky nosit v těhotenství a bylo to vyloženě kvůli pohodlí, které jsem díky nim, pro sebe a miminko po celý den měla. Těhotenství je za mnou, ale sukně jsem si zamilovala a nosím je stále. A zdaleka to není jen o pohodlí. Je to o eleganci, ženskosti, lehkosti a v neposlední řadě o krásné ruční práci, kterou holky odvádějí"
Jana
"Od holek z Miluj sukni mám už 5 sukní, já vím, ale nejde to zastavit. Celé léto nosím snad jen jejich sukně a nyní se těším na jejich podzimní novinky, takže nebudu muset čekat půl roku na pěkné počasí, abych si do nich mohla zase vklouznout. Pamatuji si, když jsem si koupila tu první, vlezla jsem do ní v neděli, a když byl pátek, zjistila jsem, že jsem si jen měnila topíky a stále jsem nosila jen tu jednu, nešlo z ní vylézt. Nedokážu to popsat, ale opravdu jsem měla pocity většího sebevědomí, ale zdravého, cítila jsem, jak se kolem mě sukně vlní a mě to dělalo dobře. Dokonce mě v tom týdnu oslovily dvě ženy, jedna v drogerii a druhá v Tescu, kde jsem koupila tu sukni. To se mi nikdy nestalo. Děkuji holkám za jejich lásku, kterou do sukní vkládají, a díky tomu se mohu cítit tak krásně,"
Alenka
"Aličko, holky, prostě jste skvělé ženy a šijete s láskou něco, co částečně tvoří ženu ženou. Ve vašich sukýnkách si připadám jako bohyně. A to všechny jsme, jen ne všechny to vnímáme, ale když na sebe oblečeme tak krásné sukně jako jsou od vás a ještě s tak příhodným názvem, rázem se otevírají těmto pocitům dveře i dalším ženám, kterým se o tom třeba ani nesnilo. Jste holky skvělé a šijete nádhernou ženskost. Věřím, že díky vám bude mít každá ve svém šatníku a ve svém srdci kousek této energie,"
Míša
"Milá Alice, moc ráda Vám napíšu o svých dojmech a pocitech, protože ve Vaší sukni se cítím skutečně úžasně. Samozřejmě k tomu, abych se cítila žensky, jsem především potřebovala ujít nějakou cestu. A vaše sukně mi nesmírně pomáhá si tuto ženskou energii užívat, rozvíjet a předávat ji dál. Navíc mi připadá jako bych zjemňovala i prostor okolo sebe. Cítím to z žen, ale i z mužů, z jejich chování ke mně. Krásné jsou i reakce mužů, které nejsou nijak vulgární, ale naopak z nich cítím přirozený obdiv a úctu k ženské energii. Látky, které vybíráte, jsou navíc nádherné, velmi kvalitní, splývavé a díky střihu se nádherně vlní. Sukně mi připadá také úžasně variabilní v tom, že můžu různě pracovat posouváním rozparku a být někdy více žensky viděna a někdy se do ní prostě jen tak zachumlám a jednoduše schovám. A jak si s ní dokáže hrát vítr a vytvářet v ní takovou živost, to je nádhera. Mám sukní více, ale tahle Vaše je opravdu jiná. Je z ní cítit ženskost, opravdová láska a radost, s jakou přistupuje k jejímu vytvoření. Moc děkuju,"
Kamila
"Milé A a M, moji sukni velice ráda nosím, protože je lehounká, elegantní, cítím se v ní velice dobře, podtrhuje moje sebevědomí. Ostatním ženám bych jí doporučovala z důvodu podržení žensti,"
Pavla
"Mám pocit, že vaše zavinovačky se na mě ze skříně smějou a když si je obleču, usmívám se i já. Ty sukně jsou šité s láskou a je to z nich cítit,"
Verča
"Svou první sukničku Miluj sukni jsem si u Aličky objednala a nechala ušít ke svým 31. narozeninám. Uplynul 1 rok a už mám sukně 4 😁 Jsou prostě báječné! Krásně se vlní a hladí mě po nohách. Připadám si v ní prostě jako bohyně! A to je pocit, který chci zažívat častěji a častěji. Není to pro mě kus oblečení, ale je to má kamarádka a veliká pomocnice na mé cestě životem ženy."
Martinka
"Vaše sukně jsou prostě šité jako málokteré od srdce, proto je to taková nádhera,"
Radka
"Vaši sukénku nosím nejraději proto, protože se v ní cítím nejvíc sama sebou,"
Anička

Sukně šité s láskou

Podporující ženskou energii ...

Více o naší filozofii zde

Chcete sukni od nás?

Máme z toho velkou radost ...

Poptávkový formulář a ceník zde

Jsme na facebooku i instagramu