Svátek lásky a dárečky od Milujsukni

Dnes přinášíme zprávu pro všechny, kteří se těší, že udělají příští týden na Svátek zamilovaných radost svým milovaným polovičkám, ženám, přítelkyním, láskám. Překvapte jí Milujsukýnkou od nás, překvapte jí dárkem, který podpoří její krásu, něhu, křehkost i pocit bezpečí a lehkosti ženství. Bude nám velkou ctí.

SVÁTEČNÍ CENA 1420 Kč PLATÍ NA MILUJSUKÝNKY I NA POUKÁZKY

A aby byl ten svátek opravdu parádní, připravily jsme pro vás sváteční cenu 1420 Kč za Milujsukýnku. Cena platí jak při koupi Milujsukýnky, tak při koupi poukázky na ní. Cena se vztahuje na všechny Milujsukýnky, kromě Milujsukně KRÁTKÉ, která je za 890 Kč. PLATNOST této sváteční ceny je od 9. 2. 2022 do 14. 2. 2022.

A pokud budete chtít dáreček vyšperkovat, přibalte do balíčku také náš osobní připomínač, který najde níže 🙂

KAPESNÍ OSOBNÍ PŘIPOMÍNAČ

Říkáte si, co to je ten kapesní osobní připomínač? To vám je taková malá věcička, která se vejde do kabelky a má velký úkol. Připomenou své majitelce to, jak úžasná je. 

ZÁKAZNICE PAVLÍNKA S NÁMI SDÍLELA OSOBNÍ ZKUŠENOST Z PŘEDÁNÍ PŘIPOMÍNÁČKU

‚Před vánoci jsem pořídila dva připomínače, vepsala do nich osobní vzkazy a obdarovala jimi své báječné přítelkyně z Krkonoš. Jedna mi napsala: „Pavlínko, jsem tak ráda, že vás mám. Ta knížečka mě dohnala tvými dopisky k slzám. Moc děkuju.“ A druhá poslala vzkaz: „Pavlínko, děkuji moc za krásné dárečky, ta brožurka je boží.“ Tolik recenze spokojených majitelek a mé poděkování za možnost rozdávat prostřednictvím připomínače radost. :-)‘ Pavlína

JAK S OSOBNÍM PŘIPOMÍNAČEM PRACOVAT? 

Je to velmi jednoduché! V připomínači najdete 13 motivačních vzkazů pro ženy od nás a 14 stránek s květinovými kolečky, do kterých vepíšete svůj vzkaz dané ženě, kterou chcete obdarovat. Vznikne tak velmi osobní připomač, který může obdarovaná nosit stále u sebe a když bude potřebovat podpořit – stačí když si připomínač otevře na náhodné stránce, začte se do textu.

Cena osobního přípomínače 158 Kč

OBJEDNÁVKY: Všechny objednávky s vámi rády vyřídíme na info@milujsukni.cz nebo přímo u Aličky na telefonu 725 942 272